Atbildīga spēle

Atbildīgas spēle Fenikss spēļu zālēs

Fenikss spēļu zāles ir izklaides un tikšanās vieta cilvēkiem, kurus interesē aizrautīga spēle un saprātīgs risks. Fenikss zālēs darbojās jaunākās paaudzes Austrijā ražotas spēļu iekārtas. Mūsu uzmanības centrā ir apmeklētāju labsajūta, kuras stūrakmens ir ne tikai augsts apkalpošanas servisa līmenis, bet arī atbildīgas spēles principu ievērošana. Apzinoties, ka pārmērīga spēle dažiem cilvēkiem var izraisīt atkarību, uzņēmums nodrošina dažādus rīkus ievainojamu spēlētāju aizsardzībai: 

  • Vecum ierobežojums: zālē uzturēties un spēlēt atļauts tikai no 18 gadu vecuma.
  • Zāles darbinieki pārbauda katra apmeklētāja dokumentus, lai pārliecinātos, ka apmeklētājs nav sevi iekļāvis Pašatteikušos personu reģistrā.
  • Apmeklētājiem ir nodrošināta iespēja aizpildīt Pašnovērtēšanās testu, kas palīdz pārliecināties par spēles ietekmi uz cilvēka mentālo veselību un materiālo stāvokli.
  • Spēļu zālēs ir pieejama informācija par atbalsta telefonu azartspēļu atkarīgajiem, kura darbību nodrošina pieredzējuši profesionāļi no krīzes centra Skalbes. Šim nolūkam ir izveidota īpaša mājas lapa: www.spelesbriviba.lv, kas sniedz atbalstu cilvēkiem, kas cieš no azartspēļu atkarības un līdzatkarīgajiem. 
  • Saskaņā ar Latvijā noteikto kārtību, Fenikss spēļu zāles nodrošina Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā noteikto prasību ievērošanu.
  • Atbilstoši spēkā esošajiem noteikumiem, Fenikss spēļu zāles nodrošina iedzīvotāja ienākuma nodokļa nomaksu par laimestiem virs EUR 3000.